21 лінія на слоті? Колись давно це було казкою, фантастикою. Про це не мріяли навіть самі винахідливі гемблери. А сьогодні — об’єктивна реальність. Останнім часом великою популярністю користуються багатолінійні ігрові автомати. Секрет успіху простий — чим більше ліній, тим більше виграш. До того ж, 20-лінійні ігрові автомати набагато цікавіші звичайних однолінійників. І це набагато більше 9 ліній, які пропонують безліч ігрових автоматів, серед яких навіть такі популярні, як игровые автоматы пробки.
Втім, у других теж є свої плюси — вони дуже прості. У таких слотах враховуються тільки символи, які випали по центральній горизонталі. Однак, як відомо, казино ніколи не буде працювати собі в збиток. І якщо символ стане з відхиленням по осі, то перемога не зарахується. Так що розраховувати на великий виграш в однолінійках не доводиться.
   Многолінійники — інша справа. Сьогодні вони поставлені на виробничий конвеєр. Особливою популярністю користуються ігрові автомати 25 ліній і 20 ліній. Втім, існують навіть емулятори з більш ніж трьома сотнями ліній.
   Но, как и везде, в многолинейности есть свои подводные камни.
   Припустимо, ви граєте на емуляторі, який має цілих 50 активних ліній. Виграшні комбінації можуть випадати фактично при кожному спіні. Однак в результаті ви отримаєте суму, яка набагато менше, ніж загальна ставка. Наприклад, ви поставите по 10 центів на лінію. Сумарна ставка = 5 $. І навіть якщо емулятор видасть вам три виграшні комбінації, то, швидше за все, сума виграшу буде меншою ставки. Для того щоб окупити ставку, вам треба буде зібрати комбінацію з співвідношенням виграшу 1:50 по кожній лінії. А таке буває не так часто, як хотілося б. Але боятися не варто. Сучасні відеослоти мають як мінімум 90% віддачу, так що за короткий час ви навряд чи підете в мінус, тим більше глибокий.
   То який же слот вибрати? Одна — лінія нудно, а 15 ліній — безперспективно? Оптимальний варіант — багатолінійний слот з обмеженою кількістю ставок на лінію. Його безсумнівний плюс — він дозволяє знати міру.
   Не варто судити так категорично. Просто крутите барабани — а там як пощастить. Пам’ятайте — здобути перемогу можна всюди. Головне не впадати у відчай і вірити в свої сили.
   До того ж, абсолютно всі відеослоти підтримують гру в демонстраційному режимі. За демо не треба платити. Ви просто експериментуєте з допомогою віртуальних ставок і вивчаєте той чи інший слот. І тут вже не важливо, скільки ліній дають нам демо ігрові автомати безкоштовно. Зрозумієте специфіку роботи ігрової машини — обов’язково виграєте!