Iron Man — ігровий автомат залізних виграшів.


Зміст:

особливості геймплея в демо-режиме.

iron man играГра в демо-режиме, у відмінності від ігри в автомати на гроші, має ряд переваг. Передусім у вас є можливість влитися в процес, насолодитися грою, відчути радість перемог і біль поразок, не ризикуючи грошима. Граючи в тестовому режимі, ви використовуєте віртуальні кредити. При цьому геймплей і технічні характеристики автомата залишаються незмінними.
· 5 барабанів.
· 25 ліній виплат.
· Авто-режим.
· Бонусні піктограми.
· Прогресивний джек-пот.

Гру оптимально розпочинати з вибору ставки, номінала однієї ігрової монети і фіксації активних ліній виплат. Налаштування слота займе лічені секунди.
· Lines — лінії виплат.
· Bet Line — лінійна ставка.
· Spin — запуск барабанів.
· Auto Start — авто-запуск.
Обов’язково вивчите інформаційний розділ — Info, щоб зрозуміти принцип роботи слота і оцінити його потенціал.

Система виплат.

залізна людина безкоштовноВиграшні комбінації формуються на 25 ігрових лініях. Оплачуються символи, що випали на барабанах в послідовності зліва направо. У таблиці виплат ви знайдете призові коефіцієнти кожної виграшної комбінації символів.
· Карткова символіка — 9, 10, J, Q, K, A на екрані обіцяє гемблеру збільшення ставки в 5-60 разів.
· Костюм Mandarin — злого ворога Тоні Старка оплачується коефіцієнтами 30-90.
· Костюм Iron Patriot коштує — 3-100 кредитів, War machine — 4-300 і Mark 42 — 5-500 відповідно.
Логотип автомата — Scatter. Він оплачується у будь-якій позиції по загальній ставці множниками — 3-100. Крім того, зібравши на екрані слота відразу три і більше Scatter знаків активуєте безкоштовні спини — Free Spins. Десять разів барабани обертатимуться на ставки онлайн казино, а виграші осядуть на вашому рахунку. «Дикий» Wild знак — найщедріший символ на ігровому автоматі «Iron Man». За три-п’ять картинок отримаєте коефіцієнти — 500-10 000 і додаткові оплачувані комбінації.

Бонуси.

залізна людина онлайн безкоштовноПризовий раунд «Ракетна атака» відкривається після появи на екрані трьох-п’яти піктограм із зображенням залізної людини. У грі вам належить збивати ракети, щоб виграти ігрові множники або переконливий грошовий приз. Але якщо ви націлені на солідний виграш візьміть участь в розіграші одного з чотирьох прогресивних джек-потов.
1. Power.
2. Extra Power.
3. Super Power.
4. Ultimate Power.
Все що треба — клікати на осередки в таблиці 3х4. Три ідентичні картинки гарантують виграш джек-пота. Під час розіграшу джек-пота ви граєте на якийсь час.