Ігровий автомат «Хто хоче стати мільйонером?» радує відсотком віддачі в 96%, 6 + 1 барабанів і 117 649 ліній виплат!

Загальний опис відео-слота.

Ігровий автомат «Хто хоче стати мільйонером?»Ігрові автомати «Хто хоче стати мільйонером?» створені на основі мега-популярного телевізійного шоу Big Time Gaming. Можливо тому він став настільки затребуваним в світі гемблинга. Але ми переконані, що причина такого високого попиту — крута технічна начинка емулятора. Отже, онлайн слот має шість вертикальних барабанів з додатковим ігровим полем на чотири символи і забезпечений унікальним движком Mega Ways з можливістю зібрати виграшну комбінацію 117 649 різними способами! Приємний бонус — опція Free Spin, де гравець отримує вісім безкоштовних обертань барабанів і додаткові коефіцієнти.

Особливості геймплея.

Ігровий автомат MillionaireІнтерфейс ігрового автомата «Хто хоче стати мільйонером?» виконаний в тематиці популярного шоу. Шість барабанів розташовані в центрі віртуальної студії. Як ігрових символів представлені традиційні карткові піктограми і різнокольорові коштовні камені. Панель управління автоматом зміщена вправо, що і зручно, і естетично. В цілому, оформлення відео-слоти викликає позитивне враження і абсолютно не заважає, коли ви граєте.
Запуск вертушок традиційно передує настройка слота. Ставка фіксується на кожен спін. На лінію виплат можна поставити не менш 20 центів і не більше 20 доларів. Щоб ставка зіграла на суміжних барабанах має випасти три і більше однакових символів в безперервній послідовності зліва направо.

Виплати і бонуси.

Чим вище ставка і гідність картинок в призовий комбінації, тим вище сума виграшу. Максимальна винагорода передбачено за діамант фіолетового кольору. За шість однакових картинок поточна ставка буде збільшена в х50 раз!
Спеціальні бонусні символи автомата — Scatter і Wild цікаві своїми призовими опціями. Wild — символ-замінник. Різнобарвний куля зі знаком питання в центрі може змінювати картинки в призовий послідовності, збільшуючи її вартість і загальний виграш за спин. Scatter — логотип емулятора, запускає бонусні обертання барабанів з активним додатковим множником.

Free Spins.

Стартові вісім безкоштовних спинив гравець може збільшити до 50, якщо ризикне і активує супер-гру Hot Seat Free Spins Gamble. Її правила дуже прості. Орієнтуючись на шанси, гравець, подібно учаснику шоу Who Wants To Be A Millionaire повинен вибрати один з 4 варіантів відповіді на питання. Якщо відповідь вірний гравець підніметься на одну віртуальну щабель і отримає один додатковий бонусний спин. Якщо варіант неправильний запускається або незгораюче кількість — 10-20 фрі спинив, або бонусний раунд закінчується. Але і це не все! Під час Free Spins кожна виграшна комбінація буде збільшувати бонусний множник на х1. Повторне випадання Scatter на додатковому ігровому полі гарантує +4 або +8 Free Spins.