Шановні відвідувачі нашого сайту https://igrovye-avtomaty-online.net.ua. Адміністрація сайту проводить конкурс переможцем в якому може стати кожен з вас!

Призом цього конкурсу стане 1000 $, яку адміністрація нашого сайту переведе на рахунок будь-якого онлайн казино зі списку перевірених ігрових залів (список тут — ігрові автомати на гроші).

Умови участі дуже прості. Вам потрібно в період з 26.01.2015 по 28.02.2015 поділитися посиланням на сторінку з перевіреними ігровими закладами (на цю сторінку https://igrovye-avtomaty-online.net.ua/na-dengi/) у себе на сторінці або в групі вконтакте. Для цього достатньо перейти на цю сторінку https://igrovye-avtomaty-online.net.ua/na-dengi/ і в списку Поділитися в соц. мережах натиснути на кнопку Вконтакте, а потім підтвердити своє бажання поділитися.
Після цього вам треба написати лист на нашу адресу admin@igrovye-avtomaty-online.top в якому вказати:
1) Посилання на сторінку, на якій ви запостили інформацію
2) Посилання на ваш профіль вконтакте і ваші ПІБ

На початку березня серед усіх учасників буде випадковим чином розіграний приз 1000 $ — результати будуть опубліковані у нас на сайті!
Також серед учасників буде розіграно кілька заохочувальних призів! Що це будуть за призи — сюрприз, але без сумніву, цей сюрприз буде приємним …