Вояж в майбутнє на ігровому автоматі Trip to the Future без реєстрації.

Оригинальная новинка от Evoplay.

Вояж в майбутнєІгровий автомат «Trip to the Future» — свіжа розробка компанії Evoplay. Тематика гри фантастична. Разом з головним героєм ви зробите подорож в майбутнє, дізнаєтеся, як зміниться світ через десятки років і, якщо пощастить, виграєте значний грошовий приз. Для щедрих виплат розробники забезпечили гру і базовими сюжетними символами, і бонусними піктограмами.
«Вояж в майбутнє» — це п’яти барабанний автомат з сорока фіксованими лініями виплат.Завдання гравця — обертати барабани поки на ігрових лініях не з’являться виграшні комбінації. Призовий вважається послідовність однакових 3-5 картинок. Символи зчитуються з крайнього лівого до крайнього правого барабана. Сума виграшу залежить від поточної ставки і кількості символів в призовий ланцюжку. Оплачується тільки максимально висока комбінація.

Як грати онлайн безкоштовно?

Хід гри в демо режимі не відрізняється від версії ігрового автомата на гроші . Гемблер робить ставку, діапазон значень якої залежить від казино і запускає барабани клавішею Spin.
«Trip to the Future» відноситься до ігрових автоматів з лавиноподібним рухом барабанів. игровой автомат Trip to the FutureПісля зупинки котушок і випадання виграшної комбінації автомат продовжує працювати. Однакові картинки на лінії виплат видаляються, а на їх місце опускаються символи з верхніх рядів. Порожні осередки заповнюються новими картинками, і так повторюється поки на ігровому полі не виявиться жодної призовий комбінації. Чотири послідовні лавини дають гравцеві п’ять Free Spins.
Бонусні опції. Під час основного раунду можуть статися так звані випадкові події. · Очманіле таксі — авто проноситься по барабанах, збиває картинки з однієї випадкової лінії, запускаючи бонусне осипання верхніх символів автомата.
· Wild десант — додає на барабани три Wild знаку.
· Випадковий множник — Wild множник з’являється на ігровому полі і утворює призові комбінації з коефіцієнтом — х5. Що стосується символів слота, то базові піктограми відповідають за збільшення ставки, бонусні, — активують спеціальні опції.
· Wild — замінює усі символи на барабанах.
· Wild множник — активний під час Free Spins, дарує збільшення ставки на х5. · Free Spins — показує кількість фри-спинов. У «Trip to the Future» грають ті, хто не боїться ризикувати і навіть готовий відправитися в майбутнє.