«3 Card Blackjack» – іноваційна класика.

Креативності розробників ігрових автоматів онлайн можна тільки позаздрити. Їм, як і раніше вдається дивувати гемблеров. Ігровий автомат «3 Card Blackjack» кардинального відрізняється від класичної карткової гри, але тим цікавіше. Гравця чекає захоплюючий геймплей, прості правила, маса можливостей для великого виграшу.
Гра представляє собою свого роду мікс із блек джека и покеру, так як набір очок проводиться за правилами першого, а розіграш, за правилами другого. Запускаючи відео-слоти, гравець потрапляє в приємну і привабливу до відпочинку обстановку, яку виробникам вдалося відтворити завдяки сучасному графічному движку. Безкоштовна версія ігрового автомата «3 Card Blackjack» дозволить краще розглянути графіку слоту і оцінити старання розробників. Зважуйтеся!


Особливості геймплею.

У грі використовується стандартна карткова колода, що складається з п’ятдесяти двох аркушів без джокера, яка перемішується перед кожною роздачею. Завдання гравця — набрати більше очок, ніж у дилера. Ставити можна на один-п’ять боксів. Якщо ставки робляться на декількох боксах, карти на них відкриваються по черзі. Що стосується безпосередньо ставок, то їх три види:
• Ante – початкова базова ставка;
• Bet – загальна ставка, рівна Ante, що демонструє намір гравця продовжувати гру на боксі.
• «+/ –» – побічна ставка, про яку ми поговоримо пізніше.
Переваги карт в даній варіації блек джека ідентичні класичній версії.игровой автомат three card blackjack
• Туз – 1/11.
• Карти-картинки – 10 очков.
• Інші карти — відповідно номіналу.
Головна ігрова відмінність полягає в порядку нарахування очок на автоматі. Перебору бути не може. Якщо гравець зібрав більше 21, молодша карта не враховується.
Ще одна особливість в тому, що немає добору ігрових карт, як і можливості зробити спліт, дабл, сарренда.
В основному режимі ви граєте в такий спосіб.игровой автомат Blackjack
• Фіксуєте ставку на автоматі.
• Круп’є здає по три карти на всі бокси, включаючи свій. Відкриває одну свою карту і три карти гравця на першому боксі.
• Ви можете продовжити гру, поставивши Bet в розмірі Ante, або скинути карти, втративши Ante.
Після прийняття рішення по всіх боксах дилер відкриває свої карти, порівнює комбінації, проводить виплати в співвідношенні 1: 1 і забирає ті, хто програв ставки.