Ігрові автомати Термінатор 2. Онлайн гра на гроші і безкоштовно

Зміст:

Історія

Термінатор — культовий фільм, справжня ікона фантастичного бойовика. І виробники ігрових автоматів, звичайно ж, в курсі цього. Ігровий автомат Термінатор створений на основі популярної серії фільмів. Нагадаємо сюжет: комп’ютерна мережа Скайнет захопила владу над світом — влаштувала ядерну війну. Здавалося б, світу кінець. Але з’явилася людина на ім’я Джон Коннор, який підняв людей на боротьбу з кіборгами. Машини вирішили знищити лідера опору, виславши в 1984 рік термінатора (роль виконав Арнольд Шварценеггер). Мета — знищити мати Джона, Сару Коннор. Але на щастя, доступ до машини часу потрапляє до самого Джону. Він висилає свого батька, Кайла Ріса в минуле. Мета — врятувати Сару Коннор. У другій частині Скайнет відправляє кіборга Т1000, зробленого з рідкого металу. Він повинен вбити Джона в віці 13 років. Але і Джон не з майбутнього не дрімає і висилає перепрограмованого Т800. І між киборгами виникає серйозна боротьба за виконання місії.

На даний момент знімається п’ята частина франшизи, в якій все змінюється — Термінатор відправляється в шістдесяті роки, рятує маленьку Сару і бере до себе на виховання. Більшості шанувальників класичної дилогії ідея здається абсурдною. Що вийде — дізнаємося влітку 2015 року, а поки ми пропонуємо вашій увазі ігровий автомат Terminator. Грати в емулятор не менше захоплююче, ніж дивитися перші два фільми. Запускайте барабани — битва за майбутнє починається!

Про виробника

Мікрогеймінг — компанія, яка не потребує представлення. В основі емуляторів від цієї фірми — яскраві і цікаві ігрові автомати за мотивами популярних кінострічок і комп’ютерних ігор. Мікрогеймінг переносить Голлівуд в світ гемблинга. Культова ікона — Термінатор не стала винятком.

Спеціальні символи

У якості дикого символу — зображення логотипу гри Terminator. Це дуже важливе зображення, що дозволяє замінювати інші символи. Заміна дозволяє створювати вельми і вельми вигідні комбінації. Присутній в грі і Скаттер (символ розкиду). Його роль виконує усіма шанований T800. Він незвичайний тим, що переможний коефіцієнт зараховується, навіть якщо зображення з термінатором розкидані по всьому екрану. Додаткова опція — спеціальний бонусний раунд, в якому гемблер може примножити свій капітал в кілька разів.

Технічні характеристики

Дія розгортається на п’яти барабанах і двадцяти лініях виплат. Ставки — від 1 цента до 50 доларів на одну лінію. Термінатор пропонує традиційний метод: чим вище ставки, тим більше розмір виплат. Пам’ятайте, що номінал монет має велике значення в цьому емуляторі

Символи

На барабанах обертаються різні атрибути з кінострічки: сам Джон у віці 13 років, Термінатор Т1000, неперевершений Залізний Арні в ролі Т800, Сара Коннор, зловісний Т800 без шкіри, а також традиційні карткові символи.

Дизайн

Дизайн виконаний у вигляді комп’ютерного зору Термінатора. Синій екран, на якому розташовуються барабани, буквально «заражає» неперевершеною атмосферою фільму. Здається, що емулятор зробив сам Джеймс Камерон — настільки все грамотно подано, талановито і цікаво.

Бонусні обертання

Є в ігровому автоматі Термінатор і призові обертання барабанів. Безкоштовні спіни утворюються в тому випадку, якщо на барабанах випадають від трьох до п’яти скаттерів. Гравцеві дається десять штук + один додатковий рядок. Як результат — апарат починає виплачувати виграші по 1024 комбінаціям. Цікаво, чи не так? Термінатор, як і інші автомати від Мікрогеймінг, такі як Плейбой ігровий автомат и Авалон ігровий автомат безумовно гарний і цікавий.

Демонстраційний режим

Щоб рятувати світ від Скайнет зовсім необов’язково володіти силою Т800 або лідерськими здібностями Джона Коннора. Досить тренуватися в безкоштовному демонстраційному режимі. Ціна ризику — безкоштовні віртуальні кредити, які іменуються фантиками. Все просто — крутите їх і тренуєтеся в порятунок світу від грізних машин. Наб’єте руку — вперед, до нових випробувань. Винаходьте машину часу і рятуйте людство від безжальної небесної Мережі. Впораєтеся — отримаєте моральне задоволення, задоволення від гри і відчуття себе переможцем!