Ігровий автомат Spanish Blackjack — новий варіант гри у блекджек.


Зміст:

Особливості відео-слота «Spanish Blackjack».

Розпочнемо огляд з розбору головних відмінностей іспанського блек джека від більше класичних варіантів онлайн покеру «American Black Jack», «Sevens Wild», «Baccarat». На ігровому автоматі «Spanish Blackjack» використовується вісім ігрових колод. Грати допустимо виключно на одному боксі, що можна було б віднести до мінусів автомата. Проте в силу завищених призових коефіцієнтів подібні обмеження не сильно впливають на хід гри. Діапазон ставки — 1-200 кредитів. Що стосується загальних правил, то вони практично не відрізняються від класичної версії блек джека.

Система виплат.

ігровий автомат BaccaratІспанський блэк джек має свої особливості і відносно виплат. Базові виплати на автоматі «Spanish Blackjack» онлайн оплачуються в співвідношенні 1: 1, комбінація блэк джек — 3: 2, у разі страховки ви отримаєте виплати за схемою — 2: 1. Як ми вже відмічали, по деяких комбінаціях карт гравець отримує завищені виплати. Це ще одна особливість безкоштовного ігрового автомата «Spanish Blackjack». · 21 очко на 5 картах/ три 7/6-8 карт різних мастей — 3: 2. · 21 очко на 6 картах/ три 7/6-8 карт однієї масті — 2: 1. · 21 очко на 7 і більше картах/ три 7/6, 7, 8 піковій масті — 3: 1. · Три 7 одній масті при відкритій сімці у круп’є — 50: 1. Зверніть увагу, що завищені виплати не діють після комбінації Double на боксі.

Интерфейс.

BaccaratУсі функціональні клавіші для управління автоматом «Spanish Blackjack» розташовані в нижній частині екрану. Відразу над клавішами знаходяться інформаційні табло з даними про хід гри.
· «-/+» — кнопка вибору ставки.
· Deal/Hit — здати/забрати карти.
· Stand — призупинити гру.
· Insurance/No Insurance — активувати/не активувати страховку блэк джек. · Bet — загальна ігрова ставка.
· Win — поточний виграш.
Для тих, хто грає тільки після вивчення правил, згори в лівому кутку екрану передбачена кнопка «Spanish Blackjack Rules». Вікно з інформацією відкривається після наведення на кнопку курсора мишки.