За радянських часів навряд чи б хто-небудь зрозумів словосполучення скачати гру. А почувши словосполучення скачати на телефон вас би, ймовірно, порахували божевільним. Однак емулятори в СРСР з’явилися ще в далеких 70-их роках. Втім, до грального бізнесу, як такого, вони відношення практично не мали, так як сам процес гри в них відбувався не за власний кошт, а на зацікавленість. Уряд вважав, що це допоможе запобігти появі ігроманії. Якщо ви вигравали, то в нагороду отримували або можливість зіграти вдруге, або маленький недорогий сувенір — м’яку іграшку або брелок. Подібне становище запобігало великим програшам і пов’язаних з цим людських трагедіях різних масштабів. Коштували радянські ігрові автомати недорого — всього п’ятнадцять копійок. Їх можна було знайти в кінотеатрах, парках культури, готелях та інших громадських місцях. Сьогодні радянські ігрові автомати грати онлайн безкоштовно можна у нас на сайті.
   Історія радянських автоматів завершилася разом з СРСР. У 1989 році їх почав витісняти гральний бізнес зі своїми апаратами. В даний час їх практично ніде не залишилося. У 2007 році в Москві був відкритий «Музей ігрових автоматів». Кожен поважаючий себе геймер повинен відвідати цей заклад. Втім, йти туди зовсім не обов’язково, так як в ігрові автомати СРСР, а вірніше в їх електронні версії можна грати у нас на сайті в режимі онлайн.
Радянські ігрові автомати можна розділити на дві категорії:
• Механічні
• Електронні

   Другі — це прототип аркадних ігрових емуляторів. Радянські розробники робили не тільки аналоги західних апаратів, а й оригінальні слоти, які по своїй захопливості не поступаються сучасним відеослотам. Наприклад, популярний свого часу апарат під назвою «Морський бій», в якому гравцеві потрібно торпедувати ворожі кораблі. У нього дуже цікаво грати і сьогодні. Повна версія цього емулятора доступна також і в Javа у нас на сайті.

   Або інший популярний автомат — «Містечка». Емулятор є аналогом знаменитої дитячої дворової гри. Геймеру потрібно збивати віртуальні фігурки за допомогою такого ж віртуального м’ячика.
У радянські ігрові автомати рекомендується зіграти кожному. Ветерани азартного світу зможу поностальгувати, згадати минулі молодості, а для молодших гемблерів знайомство з радянськими емуляторами онлайн буде непоганим екскурсом в історію.