Азартний онлайн покер Sevens Wild


Технічні характеристики слота.

Ігровий автомат «Sevens Wild» відрізняється інтуїтивним простим інтерфейсом, приємною якісною графікою і зрозумілими правилами гри. Якщо ви ніколи не грали в покер, «Дикі сімки» — ідеальний привід, щоб почати. Інтерфейс автомата — яскравий, барвистий прототип екрану стаціонарних ігрових автоматів, представником яких є відео-слот «Джокер». Верхня частина зайнята таблицею, де зібрані усі можливі призові комбінації і виплати по них. Центральна частина екрану відведена під нішу з п’яти осередків для розкладу карт, а відразу під нею ви побачите ряд функціональних клавіш для налаштування і управління автоматом. Сама нижня частина інтерфейсу містить інформаційні табло, де відображається поточна ставка і баланс гравця. Ця ж інформація для зручності гемблера представлена на екрані праворуч від основного ігрового поля.

Грати в «Sevens Wild» онлайн безкоштовно.

ігровий автомат Sevens WildГра розпочинається з вибору ставки. Діапазон значень — 1-5 монет. Коли ставка зроблена гравець запускає роздачу карт і вирішує, які карти йому згодяться, а які цілком можна замінити. Закріпивши потрібні карти клавішею Hold гемблер знову активує роздачу і тільки після цього стане відомо, чи вдалося зібрати призову комбінацію? Найпростішою ігровою комбінацією є «трійка», а самою високооплачуваною — Royal Flash. На екрані відео-слота представлена таблиця виплат з усіма можливими призовими комбінаціями і потенційною сумою виграшу. Щаслива сімка виступаєте в ролі Wild символу. З їх допомогою легко зібрати виключно прибуткові комбінації, такі, як Royal Flush Wild.
Виграш в основному раунді можна подвоїти. Для цього треба активувати ризик-гру кнопкою Cash — Out і зупинити свій вибір на карті номіналом вище за карту дилера. Ризик-гра єдина можливість збільшити суму виплат. Інших бонусних раундів в грі не передбачено. Щоб почати гру досить натиснути на іконку і автомат завантажиться безпосередньо у вікні браузеру, встановленого на вашому комп’ютері. Грайте безкоштовно і без реєстрації, щоб розібратися в особливостях ведення гри і випробувати усі можливості відео-слота.