Відчуйте себе справжнім чарівником з безкоштовним ігровим автоматом Rise of Merlin.

Зміст:

Опис ігрового автомата Rise of Merlin.

слот Rise of MerlinІгровий автомат Rise of Merlin — чарівна новинка від шведської компанії Play’n go. Гра перенесе гравця в епоху драконів, лицарів і чарівників. На п’яти барабанах слота будуть обертатися кришталеву кулю для передбачень, мудра сова, дракони і звичайно сам головний герой — чарівник Мерлін. На жаль, призові спини не будуть утворюватися як за помахом чарівної палички. Щоб виграти, доведеться попрацювати! Почніть з вибору ставки. Для цього в нижній частині ігрового поля розташовані клавіші Coins і Lines. Перемикаючи значки «+» / «-» легко зафіксувати бажану кількість монет на кону і число активних ігрових ліній. Також звернить увагу на рейтинг казино на нашому сайті
Щоб вчасно відслідковувати хід гри звертайте увагу на інформаційні табло:
· Bet — ставка на спин.
· Win — крайній виграш.
· Balance — поточний баланс гравця.
Більше інформації та правил знайдете в розділі виплат, захованому за клавішею «I».

Грати онлайн без реєстрації.

Щоб почати гру, досить запустити відео-слот, клікнувши на іконку. Далі справа за малим.
1. Вибираєте потрібну ставку від 0.10 до 100 доларів.
2. Запускаєте барабани вручну або активуєте автоматичні спини.
3. Чекаєте кінця поточного спина і отримуєте результат.
Виграші на ігровому автоматі Rise of Merlin нараховується за ланцюжка однакових ікон за умови, що вони розташовуються в напрямку зліва направо. Чим вище гідність символів і довше комбінація, тим крупніше виграш вас чекає. Кожен виграш на автоматі можна збільшити в два і більше разів на ризик-грі, досить відгадати масть або колір карти дилера.

Таблиця виплат.

Rise of Merlin онлайнУ гравця є можливість виграти максимум 500 000 монет. Онлайн емулятор має дуже високою волатильністю. Але, граючи в безкоштовному режимі про реальні виплати можна забути. Для тих, хто готовий ризикнути і поставити на кін гроші передбачені наступні призові коефіцієнти.
· Карткова символіка — 5-120.
· Мудра сова чародія — 5-600.
· Білий дракон — 5-600.
· Червоний дракон — 5-1600.
· Чарівник Мерлін — 10-5000.
· Кришталева куля з передбаченнями — 10-5000.
За карткові символи оплата нараховується за три і більше символів, за тематичні — від двох.

Бонусні опції.

Магічна куля виступає в якості дикого символу Wild і символу розкиду Scatter одночасно. З’являючись на екрані, куля доповнює комбінації до виграшного кількості, збільшуючи виплати гравцеві. Разом з тим, три і більше магічних вироби відкривають серію з восьми Free Spins. Перед початком безкоштовних фрі-спинив у випадковому порядку вибирається один символ, який при появі на барабанах, розширюється на всю ігрову панель і заміщає собою інші іконки. Бонусна функція автомата здатна принести великий куш — до 250 000 монет.
Відео-слот цікавий не тільки яскравим оформленням, а й щедрими виплатами. Завантажуйте слот прямо зараз і оціните всі бонуси в режимі безкоштовної демо-ігри.