Ігрові автомати резидент безкоштовно грати без реєстрації


      Атмосфера таємниці привертає увагу величезної кількості людей, яким подобається ризик і секретність, а також, звісно, можливість виграти дуже великі гроші! як грати в сейфи нам підказали експерти.

      Все це вам надає ігровий автомат «Resident», який в мові наших співвітчизників став називатися «Сейфи». У такій зміні назви немає нічого дивного — справа в тому, що саме сейфи є основою для виграшу тут.

      Отже, що потрібно зробити, якщо ви вирішили пограти? Зрозуміло, зробити ставку і задати кількість активних ліній, як і у всіх інших автоматах такого роду. Найкраще почати з демо-режиму, який допоможе вам зорієнтуватися.

      Тут тематика заснована на зброю. Якщо випало п’ять пістолетів, гравець отримає 10 кредитів. П’ять протигазів принесуть 20 одиниць, папки, наповнені секретними документами — 50. А ось золота монета здатна принести величезні кошти. Якщо вам так пощастило, що на екрані з’явилося відразу 5 золотих монет, виграна сума збільшиться на 5000.

      Що ж стосується вогнегасника, то даний символ в кількості п’яти штук збільшить множник на 2000 кредитів, але суть його дещо інша. Справа в тому, що він є вайлдом в цій грі, тобто замінює собою відсутні символи в виграшної комбінації.

      Нарешті, сейф, символ розкиду. Саме завдяки цьому символу і його значенню гра сейфи онлайн отримала свою народну назву. Якщо на екрані виникло три сейфи, ви отримаєте бонусну гру, суть якої досить проста. Потрібно по черзі відкривати спеціальні шафи, в яких може бути захований сюрприз — коефіцієнт виплат. Крім того, там може виявитися і символ закінчення призової гри. Якщо ви змогли пройти перший етап, то саме час перейти на другий — пошуки захованої заручниці! Здійснивши порятунок, ви отримаєте виграш.

      Звісно, є тут і гра на ризик. Автомат, як зазвичай в іграх такого роду, запропонує вам вибрати одну із зображених на екрані сорочкою вгору карт. Перед цим він покаже свою карту. Якщо обраний вами варіант виявиться вище, ніж початкова карта, то ваш виграш зросте в два рази!

      Ігровий автомат rezident — це дуже цікавий різновид автомата зі слотами, яка користується популярністю серед людей, що цінують азарт і таємничу атмосферу шпигунських бойовиків. Де ще можна пограти в справжнього розвідника, та ще й отримати за це гроші? Автомат «Resident» призначається тим, хто ще не зовсім забув про романтику.