Світ емуляторів вражає різноманітністю тем. Фантазія розробників не знає кордонів. Геймеру представлена величезна кількість тем і сюжетів. У числі найбільш популярних емуляторів ігровий автомат, який в народі називають «Пробки». Оригінальна назва — Lucky Haunter. У перекладі з англійської воно означає «Веселий постоялець». Втім, народ придумав цьому емулятору цілих дві альтернативних назви пробки і кришки. Як ви будете називати слот — вибирайте самі. В цьому вас ніхто не обмежує.
   Пробки ігрові автомати безкоштовно має п’ять барабанів і дев’ять активних ліній. Барабани запускаються за допомогою кнопочки «Старт».

   Головний герой — постійний відвідувач барів. Харизматичний алкоголік за столом, обставленим келихами з улюбленим пивом. Зовнішній вигляд головного героя говорить геймеру про те, що наш пияк по-справжньому щасливий і бере від життя все.
   Як можна вже здогадатися, основна тема слоту — алкоголь, і в якості символів представлені відомі питні напої — коктейль, вируюче пиво, шампанське, коньяк. Крім напоїв на барабанах крутиться також і закуска — раки, крабові палички. Втім, не обійшлося і без оригінальностей — у ролі вайлда (символу, що доповнює комбінацію до виграшного) виступає … підкова! Грати в ігровий автомат пробка без реєстрації можна і у нас на сайті.
   Бонусная игра
   В «Щасливому постояльцю» є цікава бонусна гра. Вона активується тоді, коли на барабанах випадає кришка в кількості трьох штук. У призовому раунді вам треба буде відкривати кришки. Під одними — виграш і подвоєння вашої суми на рахунку, під іншими — нічого. Якщо удача буде на вашому боці, і ви відкриєте відразу п’ять кришок, то потрапите в супергру. У ній вам треба буде вибирати між двома підносами — в одному смачна смажена курка і солідний грошовий виграш, в іншому — скелет риби.
   Демо режим — гра без грошей
   Чи не хочете ризикувати? Грати ігрові автомати безкоштовно кришки можна в демо-режимі на віртуальні фантики. Крутите барабани без всяких ризиків. Цей режим дозволить набити руку і підготуватися до Великої гри на справжні гроші. Головне щоб вас довго не душила істота, про якиу оповідають нам ігрові автомати fairy land — сміливо грайте і з радістю вигравайте. І звичайно ж не засмучуйтеся при програшах.

   Гра на подвоєння
   «Пробки» також дозволяють подвоїти обрану суму. Правила прості. Вашій увазі представляються п’ять карт. Чотири з них закриті. Ваше завдання — відкрити карту, яка буде «старшою» вже відкритої. Головна перевага «ризику» — в неї можна грати до безкінечності. Перемога залежить виключно від вашої удачі.