Ігровий автомат Плейбой, як вже зрозуміло з назви, присвячений найпопулярнішому чоловічому журналу. Тепер гемблер має можливість не тільки милуватися чудовими дівчатами, а й заробляти гроші на унікальному ігровому автоматі «PlayBoy», який був випущений компанією «Мікрогаймінг».
Емулятор являє собою чорний фон з барабанами, на яких крутяться символи — чарівні дівчата-учасниці журнальних фотосет: блондинки, брюнетки, руді, шатенки, які дарують геймеру певні виграшні коефіцієнти. Автомат не менш цікавий ніж інші еротичні ігрові автомати. Чотири дівчини просто стоять, демонструючи напівголе тіло, інші три — катаються на яхті, автомобілі і мотоциклі.

   Є в слоті і спеціальні символи. У ролі скаттера виступає безпосередньо сам журнал, а функції вайлда взяв на себе логотип «Плейбоя», який представляє собою маленького симпатичного зайчика. Крім того, в cлот-машині присутні і стандартні карткові знаки.
Всього в ігровому автоматі Playboy двісті сорок три способи утворення комбінацій. Активних ліній, як таких, немає. Виплати здійснюються за кілька однакових символів, які розташовуються в будь-якій позиції на сусідніх барабанах. У комбінації може бути як мінімум три зображення. Більш детальна інформація про виплати — у відповідній таблиці.

   бонусні раунди

   У слоті присутні і бонусні раунди, які мають чотири етапи і відкриваються один за одним. Кожен етап знаменується появою на екрані певної дівчини. Ігрові автомати плейбой — це дуже збудлива азартна гра.
   Перша дівчина — Кімі. Вона відкривається з першого запуску призового туру і дає гемблеру право на десять безкоштовних обертань барабана.
   Софія. Наступна дівчина — Софія. Вона з’являється на п’ятому запуску бонусного раунду. Дівчина дає гравцеві п’ятнадцять безкоштовних спінів. І вам знадобиться багато золота для того щоб вона роздяглася. Можливо вам допоможе його виграти ігровий автомат Золото Партії.
   Ешлі. Активується з десятого запуску бонусного туру і являє собою двадцять безкоштовних спінів, які мають функцію «барабани що котяться».
   Джулліан. Активується з п’ятнадцятого запуску призової гри. Гравець може зробити двадцять п’ять безкоштовних спінів.
Якщо ж ви не прихильник вишуканих еротичних насолод, то пограйте в ігрові автомати Братва — брутальне нагадування про грізні дев’яності роки минулого століття.