Три тисячі чортів, здається, в наші мережі потрапила нова дрібна рибка! Не повірите — це ви. Починаючи грати в безкоштовні ігрові автомати пірати онлайн, ви забудете про те, як розмовляють звичайні люди. Тепер ви назавжди будете полонені далеко не вишуканою, але від того не менш чарівною промовою справжнього морського розбійника. Нехай вас не бентежить гучний дзвін монет. Це чесно награбоване піратами добро. У вас є можливість залишити в дурнях того, хто уявив себе господарем всіх семи морів і навіть прибережної суші. Підняти вітрила, відважний мандрівник! Віддати швартові, не дрімай! Вперед! Нас чекає гра пірати.

   Затягуємо тугіше пояс, і приготуємося до самого захоплюючого поєдинку, в якому вам коли-небудь довелося побувати. Всім відомо, що кожен корсар нечистий на руку, але тут наші герої проявлять благородство і видадуть геймеру для розгону тисячу кредитів. У вас з’явилася можливість спустошити корабельні трюми, так чи варто розмінюватися на дрібниці? Ідіть ва-банк, максимум, дозволений вам, дорівнює 225 кредитам, він рівномірно розподіляється на всі наявні дев’ять ліній. Все дуже просто: ви запускаєте механізм, п’ять барабанів починають свій хід, а ви, затамувавши подих, чекаєте. Останній «дзень» — і дивимося на екран: підзорна труба, гаки та схрещені ножі — дрібниця, яка допоможе протриматися на плаву трохи довше, ніж очікували морські лиходії. Вам потрібна риба побільше: револьвери, підпалені ядра, гармати та усміхнені фізіономії бортової команди. Увійшли у смак, хочете розорити їх остаточно? Тоді вам буде потрібно п’ять карт, на яких намальований заповітний хрест, що позначає місце зберігання скарбу. До речі, серед членів команди причаївся ваш доброзичливець: особа цього пірата виступає в ролі wild-символу, він допоможе вам закінчувати неповні лінії.

   Напевно, гряде сильний шторм — пірати подобрішали не на жарт. Тепер, сідаючи за гральний автомат скрині, можна збільшити вигране за допомогою кісток. Не забувайте перед кидком дмухнути в кулак, це принесе удачу. Світ перевернувся, пірати готові розщедритися на бонусні ігри. Перша почнеться після появи трьох скринь, набитих скарбами. Відкривайте їх, беріть стільки, скільки зможете забрати з корабля, тільки будьте обережні, адже в одному з них причаївся проклятий череп. Друга стане доступна після того, як геймер знайде, як мінімум, три бочки. У тісному колі будуть стояти десять бочок. Зупинивши обертаючу кістку, ви отримуєте число від одного і до шести, потім відкривається та бочка, яка цьому числу відповідає. Головне — не потрапити на вже відкриту, інакше гра закінчиться.

   Сьогодні ігрові автомати pirate скачати не просто можна, а й треба. Знаєте навіщо? Щоб повернути свободу морським просторам, легко розбагатіти і скинути з себе кайдани турбот. І, можливо, в найближчому майбутньому на капітанському містку буде стояти вже не одноногий рудобородий товстун, а саме ви, власною персоною.