Ацтеки колись жили на території сучасної Мексики. У них була дуже розвинена цивілізація. Але, на жаль, вона була зруйнована підступними завойовниками з Іспанії. За легендами, ацтеки були до того багаті, що будували будинки з золота і дорогоцінних каменів. Заінтриговані? Тоді сміливо вирушайте на пошуки!

   Ігрові автомати золото ацтеків — знаменитий емулятор від компанії Mega Jack. Свого часу в реальних казино навколо нього накопичувалися великі черги — всі хотіли виграти саме у ацтеків. Народна назва слоту — піраміди. Спробувати свої сили в пошуках заповітних скарбів ацтеків можете і ви. У нас на сайті ви можете ігрові автомати піраміда грати безкоштовно без реєстрації онлайн. А також ви можете скачати цей емулятор до себе на комп’ютер.


   Технічні особливості відіслати

   Ігрові автомати піраміди — це п’ять барабанів і двадцять одна лінія. У гемблера є можливість пограти в ризик-гру на подвоєння виграшу, а також в захоплюючі бонусні раунди. Ігрові автомати ацтек мають барвисті спеціальні символи. Наприклад, вайлд виконаний у вигляді витонченої маски золотого дракона. Він здатний замінити будь-який інший символ, для того щоб доповнити комбінацію до виграшної. При цьому маска ефективна тільки на тому барабані, на якому вона з’явилася.

   Символи

   За що гемблера так полюбили ігрові автомати піраміда? Правильно, за яскраві витончені символи, які так гармонійно обертаються навколо барабанів. Тут і мила мордочка левиці, і незвичайна коричнева жаба, і гордий орел, і постійно змінючий свій колір хамелеон. Доблесні представники тваринного світу стоять на варті скарбів ацтеків. Чи зможете ви обхитрити відважних вартових? Залежить виключно від вашої удачі.

   Гра на подвоєння

   Безкоштовні ігрові автомати піраміда дозволяють гемблеру спробувати свої сили в раунді на подвоєння. Правила гри прості — вам потрібно обіграти дилера. Вашій увазі буде представлено п’ять карт. Якщо ви витягнете карту, яка буде старша за карту дилера, — подвоїте суму виграшу, а якщо ні, то, на жаль, програєте.

   Бонус гра

   Ацтеки були також відомі будівництвом пірамід. І якщо у вас випаде комбінація з трьох відповідних символів, то ви потрапите в бонусний раунд.
У призовий міні-грі ви побачите шість різновидів пірамід. Виграш безпосередньо залежить від того, яку з них ви виберете, — діамантову, кам’яну, піщану, срібну або золоту. Найцінніша з них — діамантова. Якщо вам пощастить, і ви знайдете величний будинок з діамантів, то відкриєте собі дорогу в супер-гру.
   У супер-грі вам потрібно буде відкривати кам’яні блоки, за якими приховані різні призи. Найцінніший приз — золотий дракон, який збільшує ставку майже в 400 разів. Втім, вам може попастися також і змія, яка припинить гру. Однак гроші ви не втратите. Завантажити ігрові автомати aztec gold ви можете і у нас на сайті безкоштовно і без реєстрації.