Подорож назад у 70-х разом із ігровим автоматом The Seventies.


 


Содержание:

Технічні характеристики.

назад в 70-еІгровий автомат «The Seventies» — захоплюючий симулятор виробництва Evoplay з якісною графікою і дуже простий навігацією. Це класичний однорукий бандит з п’ятьма барабанами і сорока лініями для виплат. У грі присутні бонусні символи, Free Spins, кілька Wild режимів.
Гра починається з настройки автомата. Гравець робить ставку, фіксує номінал однієї ігрової монети і запускає барабани натисканням на кнопку «Пуск». Всього через пару миттєвостей символи почнуть складатися в комбінації на активних лініях виплат і активувати коефіцієнти до х500.

Выплаты и символы.

The SeventiesЯкщо ви граєте в демо режимі не варто розраховувати на реальні виплати. Для тих, хто ставить на кін гроші важливо розуміти принцип нарахування виплат. Отже, виплати на ігровому автоматі «The Seventies» виконуються по лінії ставок, якщо виграшні символи розташовані послідовно зліва направо або справа наліво. Оплачується комбінація з найбільшим виграшем по лінії. Виплати за комбінацію множаться на ставку по лінії.
· Карткова символіка — 5-60.
· Магнітофон і калькулятор — 10-100.
· Фотоапарат — 10-150.
· Телевізор — 15-250.
· Чорний автомобіль — 20-500.
Scatter — милий будиночок в селі оплачується за загальною ставкою коефіцієнтами 2-25 незалежно від розташування.

Бонусы.

ігровий автомат The SeventiesТри і більше Scatter активують бонусний режим Free Spins. Wild — марка з портретом Брежнєва замінює на барабанах все символи, крім Scatter. В основній грі Wild з’являється тільки на 2 і 5 барабанах. Стаючи частиною призовий комбінації, знак перетворюється в Sticky Wild і активує один Respin. Sticky Wild залишається на Ріле поки є нові виграші з ним. Під час Free Spins Wild з’являється на 2, 3 і 4 котушках і може працювати в одному з двох режимів:
· Прогресивний Wild — ставши частиною комбінації залишається на барабанах до закінчення фрі спинив.
· Стабільний Wild — виграшна комбінація з його участю випадковим чином множиться на ігрові множники х2, х4.
Играйте в один из популярних ігрових автоматів «The Seventies» онлайн безкоштовно і зірвіть максимальний виграш з мінімальними вкладеннями!