Чарівний ігровий автомат Magic Princess

Зміст:

Грати в «Magic Princess» безкоштовно.

Як і більшість популярних ігрових автоматів Novomatic «Magic Princess» має базові технічні характеристики. Діапазон ставок — 1-100 кредитів на кожну лінію. Чим вище сума, тим більше потенційний грошовий виграш. Для налаштування емулятора в нижній частині екрану розташована стандартна панель з рядом функціональних клавіш.
· Paytable — інформаційний розділ.
· 1,3,5,7,9 Lines — лінії.
· Bet One — ставка.
· Start/Stop/Take win — запуск спина/стоп/забрать виграш.
· Auto Start — автоматичний запуск барабанів.
Якщо ви граєте в автомати на гроші меню екрану залишається ідентичним, як і правила гри.

Виплати.

magic princessВиплати на ігровому автоматі «Magic Princess» формуються за стандартною схемою. Оплачуються символи одного типу, що випали на ігрових лініях в послідовності зліва направо, починаючи з крайнього лівого барабана. Виплати по скаттерам прочитуються у будь-якій послідовності і додаються до виплат по лініях. Виплачується найбільший виграш по лінії. Розмір виплат розраховується множенням поточної ставки на спеціальний коефіцієнт, який легко знайти в таблиці виплат. Зверніть увагу, що при зміні налаштувань коефіцієнти міняються.
· Карткова символіка оплачується мінімально — 10-100 кредитів.
· Чарівна паличка і корона збільшать ставку в 15-250 разів.
· Чарівний замок зробить вас багатіше в 20-400 разів, тоді як тварини — чорний кіт і павич принесуть бонуси майже в два рази вище — 25-750.
· Принцеса — максимально дорогий символ ігрового автомата «Magic Princess». За дві-п’ять картинок отримаєте множники — 10-9000.
Бонусні символи — Wild і Scatter окрім щедрих призових коефіцієнтів дають можливість здорово збільшити виплати по лінії ставки.

Бонусы.

чарівна принцесаМагічна принцеса виступає в ролі символу-замінника. Коли вона з’являється на активних рядках в основному раунді, то легко міняє картинки в призовій комбінації збільшуючи її вартість в два і більше раз. Магічна куля в ролі Scatter символу також порадує гемблеров. Крім того, що Scatter оплачується незалежно від розташування, три-п’ять піктограм на екрані автомата дають можливість крутити котушки п’ятнадцять разів абсолютно безкоштовно. Ігрові ставки робить онлайн казино, гроші забирає гравець. Нагадуємо, що будь-який виграш можна збільшити в риск-игре, досить відгадати колір центральної карти.