Почніть грати онлайн на ігровому автоматі Lady of Fortune щоб дізнатися, чи прихильна до вас пані удача.

Характеристика емулятора Lady of Fortune.

слот Lady of FortuneІгровий автомат Lady of Fortune — класичний п’яти барабанний слот. Розробники забезпечили емулятор великою кількістю базових символів з щедрими коефіцієнтами і бонусними — з вигідними додатковими можливостями. Виграшні комбінації формуються з трьох-п’яти однакових картинок на активних лініях ігрового слота. Кількість ліній виплат для гри гемблер встановлює самостійно, але не більше 15. Для цього в нижній частині екрана розташувався ряд функціональних клавіш для налаштування емулятора. На одну активну лінію допустимо поставити від однієї до п’яти монет номіналом від 0.01 до 0.25 євро. Таким чином, на один спін приймається не більше вісімнадцяти євро.

Система виплат.

Щоб зрозуміти принцип нарахування виплат, досить клікнути на кнопку з написом Paytable і відкрити інформаційний розділ. Тут описані не тільки правила гри, але і призові коефіцієнти по всіх ігрових символів.
· Гральний кубик збільшує ставку в 3-75 разів.
· Божа корівка зробить вас багатше в 4-100 разів.
· Біла кроляча лапка — талісман на удачу — дарує коефіцієнти від 10 до 125.
· Падаюча зірка — обіцяє удачу і множники 10-25.
· Золота підкова збільшить поточну ставку в 20-500 разів.
· Чотирилиста конюшина — в 30-1000 разів.
· Але максимальна винагорода передбачено за червону сімку — множники від 50 до 2500.
Для тих, хто планує грати на автоматі на гроші реєстрація і поповнення клієнтського рахунку є обов’язковим кроком.

Ризик-гра і бонусні опції.

ігровий автомат Lady of FortuneБонусна система ігрового автомата Lady of Fortune — це два спеціальних символу — Wild і Scatter. Wild традиційно виступає в ролі символу-замінника. Він змінює картинки в комбінаціях на лініях виплат і збільшує їх вартість в х2-х5 раз. Scatter представлений зображенням пані Удачі. Три картинки на екрані автомата, що випали одночасно, символізують початок бонусного раунду. Гравцеві належить вибрати один з трьох магічних куль, самостійно визначивши свій приз.
Ризик-гра на збільшення виграшу не відрізняється від подібних міні-ігор на інших ігрових автоматах. Щоб підвищити суму виграшу гравцеві досить відгадати колір карти. Правильна відповідь подвоїть виплати, неправильний — позбавить крайнього виграшу, поставленого на кін в ризик-гра.
Щоб протестувати слот онлайн без реєстрації завантажуйте його безкоштовну демо версію. Для власників смартфонів доступна мобільна версія емулятора.