Що відрізняє російські ігрові автомати від зарубіжних? За якістю вони стоять на одному рівні. За виграшами (в російських онлайн казино) емулятори еквівалентні. Однак у зарубіжних слотів немає одного — російської душі. Адже наші ігрові машини розраховані перш за все на менталітет російської людини. Наприклад, ігрові автомати кекс, за допомогою яких ви не тільки виграєте, але і зможете відчути атмосферу старих добрих російських казок. У народі цьому емулятору дали альтернативну назву — «Колобки». Завантажити ігрові автомати кекс можна у нас на сайті.


   У центрі сюжету — мила Баба Яга та її вірний сподвижник — чорний кіт. Ваше завдання — допомогти спіймати їм Колобка. За упіймання круглого пустуна стара відьма готова заплатити. І чимало. Все, що від вас вимагається, — крутити барабани і здобути перемогу в бонусних раундах. Пощастить — і Баба Яга поділиться скарбами з своєї скрині. Чи не пощастить — підете в грубку замість Колобка. Третього не треба. В ігрові автомати грати безкоштовно кекс ви можете на нашому партнерському сайті в демо-режимі. Баба Яга та її пухнастий сподвижник, незважаючи на досить добродушний вигляд, не прощають помилок. Тому запасіться терпінням і пробуйте сили в тренувальному режимі. У фінансовому плані ви нічого не втратите, і нічого не виграєте — на кону віртуальні фантики. Зате ви отримаєте безцінний досвід.

   Технічні характеристики

   Безкоштовні пічки грати онлайн пропонують геймеру п’ять барабанів і дев’ять активних ліній. Як і у всіх подібних слотах — чим більше ліній задієте, тим більше шансів зірвати куш солідніше.
Погляду гравця постає велика російська піч, уздовж якої крутяться барабани із зображенням споконвічно російської атрибутики. Тут ви побачите балалайку, гармошку, бублики, чорного кота, качалку, глечик з медом. Ну і, звичайно ж, не обійшлося і без головного винуватця торжества — Колобка, який виступає в ролі дикого символу (круглий пустун допоможе доповнити комбінацію до виграшної, замінивши будь-який інший символ).

   Бонусна гра.
keks_bonus
   Гра колобок без реєстрації пропонує унікальний бонусний тур. Призовий раунд запускається, коли на барабанах випадає комбінаціях з трьох печей. У першому раунді ви потрапляєте на кухню до Бабі-Язі. Вашому погляду постане грубка з п’ятьма дверима. Відкриваєте, і насолоджуєтеся смаколиками, які приготувала непосидюча старенька. Але будьте пильні — вам може попастися підгоріле блюдо. З’їсте його — і гра закінчиться. поразкою. У разі якщо вам пощастить, і ви насолодитеся всіма ласощами, то перейдете до другого раунду.
   Мета другого раунду — зловити невловимого Колобка. Пустун ховається десь в кущах. Ваше завдання — вибрати правильний кущ. І тоді гроші ваші, а Баба-Яга подякує Вам і відправить додому. Колобки скачати хоча б тільки через цю міні ігри. Якщо вам набридне все це і захочеться вичавити трохи золота з підземелля, то ігрові автомати гном безкоштовно доступні для вас цілодобово.
Крім того, в емуляторі є стандартна гра на подвоєння, в яку можна зіграти після кожного спіна.