Ігрові автомати Казанова онлайн на гроші. А також слот Casanova безкоштовно.

Сімнадцяте століття. Франція. Епоха вигадливих будинків, тонкої моди і чарівних звабників. Саме таким його і знає історія. Мова, як ви вже здогадалися, йде про Казанову. Завдяки харизмі, він міг підкорити серце будь-якої дівчини. Тож не дивно, що про даний персонаж давно вже написані книги і зняті фільми.
Величезна популярність всесвітньо відомого спокусника послужила приводом для створення азартних ігрових автоматів на гроші компанією Microgaming під назвою Cashanova. Все б нічого, але в якості головного героя сюжету вирішено було вибрати не людини, а звичайного півня. Саме він і спробує завоювати серце красуні!

Головні особливості

У центрі сюжету зосереджено куряче сімейство. Півень раз у раз буде доглядати за своєю обраницею курочкою, періодично закидаючи її подарунками. Проти такого джентльмена складно встояти. Розчулення, сміх і яскрава гра вам забезпечена!
Барвистий ігровий слот має 30 ліній. Весь процес буде відбуватися на п’яти барабанах. Символ розкиду, дикий символ, мультиплікатор, безкоштовні обертання, бонуси в ігровому автоматі — здається, що творці впихнули в емулятор все, що тільки можна.
Мінімальна ставка дорівнює всього один цент. У той же час максимум можна ризикнути і 75 доларами за одну прокрутку барабанів.
До слова, ризик-гра в слоті відсутня. Хоча при величезній кількості додаткових опцій вона, за великим рахунком, не потрібна.
Слід уточнити, що слот передбачає і наявність автоматичної гри. Для того, щоб її активувати, доведеться включити режим експерта (червона кнопка зліва від клавіш коригування номіналу монети). Якщо граєте багато або хочете просто відпочити, насолодившись автоматичним процесом — дана опція саме для вас!

Інтерфейс: усі барви злиті воєдино!

Яких тільки квітів тут немає! Здається, ніби який-небудь художник своїм пензлем розмалював уздовж і вшир весь слот химерними образами. Спочатку до різноманітності колірної гами звикнути буде трошки важкувато. Однак всього через кілька обертань барабанів ви вже з легкістю зможете насолоджуватися всім процесом.
Будь-яка виграшна комбінація супроводжується яскравою анімацією. Додайте сюди ще й не напружувало музику і отримаєте просто вибухову суміш!
Розібратися в клавішах також труднощів не складе. Сині кнопки внизу відповідають за вибір ліній і монет. Одним натисканням ви можете почати грати по максимуму. Крайня клавіша справа запускає прокрутку барабанів. Трохи лівіше за допомогою маленьких клавіш «+» і «-» є можливість вказати суму ставки на кожну лінію. Вся інформація висвічується на чорному табло відразу вище кнопок.

Символи

Перше, що кидається в очі — відсутність карткових символів. Що й казати, творці підійшли до реалізації своєї ідеї з максимальним професіоналізмом, запропонувавши ряд інших картинок. Їх розглянемо більш докладно. Для того, щоб дізнатися суму виграшу, необхідно ставку на одну лінію помножити на коефіцієнт виплати по конкретної комбінації.
Найменше цінуються збиті вершки. За повну лінію з п’яти зазначених символів ваша ставка на одну лінію збільшиться в 30 разів. Слідом йде тарілка з фруктами. Її максимальний коефіцієнт множення трохи вище і дорівнює 50.
Переходимо до наступної смакоти. Шоколадний попкорн зможе збільшити вашу ставку на одну лінію вже в 75 раз. За зростанням підходимо до срібної салатниці, доверху набитою фруктами. Її максимальний коефіцієнт становить 100.
Далі підходимо до дуже яскравого символу — шампанського з двома келихами в золотистому відерці з льодом, прикрашену червоною трояндою. Що й казати, наш Казанова той ще романтик.
Після невеликої дози алкоголю хочеться, звісно, покурити. Символ трубки стоїть на порядок вище в ціновій ієрархії. За 5 картинок в комбінації ваша ставка на одну лінію примножиться в цілих 400 разів! А це вже серйозна надбавка до бюджету.
Слідом йде яскравий барвистий фонтан. Його максимальний коефіцієнт 600. Не обійшлося і без курника. Ну а де ж все дійство мало відбуватися? За 5 символів будиночка ваша ставка примножиться в 600 разів.
Ну і під кінець — Генрієтта, та сама горезвісна курочка, заради якої наш Казанова готовий зробити подвиги. Всі 5 її картинок принесуть вам небувалий джек-пот. Сума ставки таким чином збільшиться в 700 разів!

Спеціальні символи і бонусні ігри

Підійшли до найцікавішого. Головним диким символом і є наш звабливий півень Роджер. Він замінює всі інші символи крім Скаттер, і бонусу. Також Роджер може принести вам нечуваний джек-пот. Для цього необхідно зібрати в одній ліній 5 півнів. В такому випадку ваша ставка збільшиться в цілих 15000 раз!
Наступна картинка — журнал Henhouse. Вона ж є Скаттер і символом розкиду. Для нарахування мінімального виграшу потрібно поява трьох журнальчиків на ігровому полі. До того ж є реальна можливість виграти приз. Останній ще й буде помножений.
Ну і ще один символ — смажена яєчня. Ось тут то і найцікавіше відбувається. Вона може з’явитися тільки на останніх трьох барабанах. Якщо словите її — готуйтеся до першої бонусної грі. Отже, новий інтерфейс, зліва наш Казанова. Справа в три ряди розташовані яєчні. Ви просто вибираєте кожну з них. Перший ряд обіцяє вам безкоштовні обертання, другий ряд покаже, наскільки збільшиться виграш після фріспінов. Ну а третій ряд вкаже суму, яка додасться до вашого загального бюджету.
Наступна гра переносить нас в інше приміщення, де в ролі Казанови вам потрібно вибрати правильний ключ до дверей Генрієтти. У деяких місцях заховані і грошові призи. Однак є проблема — покої принцеси охороняє злісна собака. Виберіть не той ключ і все пропало. Якщо цей рівень пройдений, і ви стали володарем довгоочікуваного ключа — переносимося далі.