Однорукий бандит — в світі азарту це словосполучення можна вважати по-справжньому легендарним. Багато обивателів чули його, однак, що воно означає в точності, не мають уявлення.
Однорукими бандитами називають всі сучасні відеослоти. Чому така назва? Справа в тому, що найперші механічні слоти нагадували справжнього однорукого бандита. У них був спеціальний важіль, за допомогою якого і запускалася гра. Зараз же в Інтернеті яскравим представником одноруких бандитів майже в їх первісному вигляді є 777 ігрові автомати онлайн, в які можна пограти і у нас.
   А чому бандит? Тут теж все досить просто — багато людей готові віддати практично всі свої заощадження, для того щоб випробувати азарт. Непередбачуваний і хитрий бандит готовий забрати все. Або навпаки — поділитися «награбованим» з щасливчиком, якому посміхнулася удача.
Ігрові автомати бандити мають по три-п’ять барабанів. На кожному барабані — спеціальні символи. З них якраз і утворюються виграшні комбінації. Процес гри відбувається так: геймер запускає емулятор і визначає кількість ліній, що беруть участь в грі. Барабани обертаються, обертаються, і коли зупиниться останній барабан, то на екрані з’являються певні комбінації. Якщо пощастить — виграшні.

   Короткий екскурс в історію

   Вперше однорукий бандит ігрові автомати з’явилися ще в далекому в 1895 році в Німеччині. Слот мав ефектну назву «Дзвін незалежності». У першого в світі бандита було всього три барабани і трохи символів. Вони були представлені у вигляді карт і фруктів. Нині ці символи — класика азартного світу.
Будь-який бажаючий міг кинути монетку в спеціальний отвір і смикнути бандита за руку, тим самим запускаючи ігровий процес. Грошовий приз був невеликий і видавав його не саме апарат, а господар закладу.
Сума виграшу була менше самої ставки. Але перше геймерів це ніяк не зупиняло. Винахідник апарату — механік Чарльз Фей теж любив пограти, але, тим не менш, знав міру.
Перший однорукий бандит мав величезний успіх — вже через кілька років Фей поставив виробництво апаратів на конвеєр.
   Однак тоді було далеко не все так просто — у апарата не було ні бонусів, ні додаткових ігор. Шанс на перемогу був невеликий — більшість людей просто кидали гроші на вітер, так як віддача від вкладених коштів становила 0.20%
   Сьогодні бандити перекочували у віртуальний простір. Технічний прогрес зробив свою справу — увазі гемблеров представлені сучасні слоти на будь-який смак і колір. Віддача від сучасного відеоемулятора становить 90%. А це значить — перемога під силу кожному. Головне вірити в себе.
До того ж, сучасні однорукі бандити пропонують гру в демо-режимі — ви можете тренуватися хоч двадцять чотири години на добу, і тільки потім, набравшись досвіду, перейти в режим гри на гроші.