Atronic International – один з лідерів в області виробництва і продажу ігрових автоматів. Група компаній, організована в Німеччині в далекому 1994 році, завоювала серця сотень тисяч геймерів, які по достоїнству оцінили як добре продуманий ігровий процес, так і оригінальний дизайн апаратів.

   Атронік ігрові автомати постійно удосконалюються: щороку розробники впроваджують безліч нових функцій. Наприклад, серія Cashline з яскравою графікою і атмосферним звуком була доповнена опцією touch screen (чутливий екран), яка допомогла стерти кордони між реальністю і ілюзією і повністю залучити геймера в захоплюючий ігровий процес.

   Angels and Devils (Ангели і Демони) і Babooshka (Матрьошки) — найвідоміші автомати компанії Атронік. Ці популярні ігри стали справжніми хітами, які сьогодні можна завантажити абсолютно безкоштовно або ж пограти онлайн.

   Градус азарту зашкалює, коли ви занурюєтеся в химерний світ Ангелів і демонів. У «інфернальному» автоматі прокручується п’ять стандартних барабанів з образами вил, бісів, сердечок, горщиків, сімок, диявола і ангела. Останні символи дозволяють вистрілити в червоні сердечка і двократно збільшити виграш.

   Дикий символ Ангели і Демони доповнює будь-яку можливу комбінацію і часто подвоює призову суму. Якщо ви побачите на екрані всі непарні барабани — перший, третій і п’ятий — символи ангела, серця і біса, тоді апарат миттєво перейде в бонусний режим. У призовій грі ви відчуєте свою удачу: спробуєте зупинити обертові цифри в момент їх збігу. Численні серденька не втрачають переможного потенціалу і в бонусному режимі: стріляйте в них і множте виграш.

   Автомат Babooshka — подарунок для любителів російського фольклору. В ігровому процесі вам потрібно буде складати комбінації, сподіваючись на випадіння матрьошок, що збільшують призову суму. Три картинки з істинно російським символом гарантують примноження в двадцять разів.

   Автомат надає гравцям шанс моментального подвоєння виграшу. Для цього передбачена спеціальна ризик-гра, в якій потрібно вгадати колір карти — вибрати «червону» або «чорну». Також цікава призова гра, що починається після випадання трьох матрьошок на активних лініях. Геймер отримує в своє розпорядження дев’ять цифр, з яких йому і доведеться збирати підсумкову суму.

   Чи пробували ви в ігрові автомати атронік грати безкоштовно? Якщо ні, тоді вам ще доведеться відкрити дивовижний азартний світ одного з кращих виробників в області розваг.

Також у нас на сайті без проблем можна скачати ігри від компаніїї Атронік, що завоювали найбільшу популярність.