Ігрові автомати гараж грати безкоштовно онлайн

   Хочете відчути себе справжнім шанувальником автомобілів? Дізнатися як це, коли в твоєму гаражі стоїть яскрава хромована красуня? Тоді ви повинні почати грати в ігровий автомат гараж онлайн. Сидячи перед екраном, ритмічно натискаючи кнопку «Start», ви реально відчуєте запах мастики для натирання автомобіля. Настільки цікавого слоту ви ще точно не зустрічали. І нехай вас не бентежить прилаштований на екрані випивака, такий елемент «декору» дозволить ще більш яскраво відчути радість від того, наскільки ви успішні і щасливі в цій грі. А рудий кіт що вмивається — запорука перемоги.

   Технічний опис та символи

   Отже, в ігрові автомати гараж грати безкоштовно можна з наступними умовами: максимальна кількість ліній — дев'ять. Мінімальна допустима ставка — один кредит, а максимальна — двісті двадцять п'ять. Найменше геймер придбає, коли йому будуть потрапляти каністри з маслом та акумулятори. Wild-символ представлений у вигляді ключа з брелоком від «Мерседеса». Він не дасть вислизнути з рук належному вам виграшу, замінить собою відсутній символ і закінчить лінію. Тільки будьте уважніше — коробки, емблеми гаражу і замки з ключами йому не по зубах.

   Гра на подвоєння

   У вас прокинувся азарт, руки зачесались в передчутті великого куша? Це неспроста, так як в цьому режимі можна збільшити ту суму, яка вам дісталася. Будь-яка кількість отриманих кредитів легким рухом курсору миші подвоюється. А допоможе вам в цьому незмінна колода карт. Вам всього лише потрібно відкрити карту, тільки не просту, а ту, що буде вище за рангом карти дилера.

   Знаєте, чим хороші безкоштовні ігрові автомати гараж? Тим, що у геймера є цілих три можливості отримати досить значні виграші. По-перше, зірвати банк можна в тому випадку, коли п’ять емблем з написом «Гараж» вишикуються в одну лінію. Як тільки це станеться — п’ять тисяч кредитів вам вже гарантовані. По-друге, три і більше коробки що з’явилися відкривають вам доступ до бонусної гри. У ній головне — знайти якомога більше різноманітних інструментів і не привернути увагу причаєного поліцейського. По-третє, замки з ключами, що випали в кількості від трьох штук, дають можливість випробувати себе в призовий грі, пройшовши її повністю, ви побачите свій головний приз — автомобіль. Не помиліться з поворотом ключа: вліво або вправо.

   Не чекайте чудес, не думайте, що все дістанеться вам легко і просто. Просто натисніть напис, який виглядає так: гра garage скачати. Тепер прийшов ваш черга випробувати себе на міцність духу і везіння.