Досить спробувати пограти в ігрові автомати полуничка безкоштовно всього один раз, щоб зрозуміти — процес буде по-справжньому спекотним! Втім, на те він і названий «полунички», натякаючи на можливість освіжитися, насолоджуючись своїм виграшем. Ми знайшли емулятор ігрового автомата полунички тут.

     Треба сказати, що гра fruit cocktail онлайн не дуже-то схожа на всі інші — суть тут своя, на відміну від аналогічних варіантів з грою в лінії.

     Правила, на перший погляд, дуже прості. Як завжди, є кілька ліній (в цьому варіанті їх від однієї до десяти), а також можливість поставити певну суму на кожну. На одну гру доводиться максимум 255 кредитів. Звучить не складно, але дуже цікаво. Даний автомат зібрав в собі всі можливі варіанти розваг традиційних слотів.

     Ви можете ставити на будь-яку кількість ліній, причому нескладно здогадатися, що чим їх більше, тим вище, відповідно, ймовірність виграшу. Однак які символи приносять найбільшу кількість очок? Яка комбінація забезпечить найсмачніший фруктовий коктейль?

     Все досить просто. У грі використані символи фруктів, такі, як полуничка, персик, груша, кавун, лимон, апельсин і яблуко. Виграш залежить від отриманого коефіцієнта, який, в свою чергу, співвідноситься з випавшими символами. Наприклад, п’ять виникших на екрані вишень принесуть порівняно невеликий коефіцієнт, яблука — на порядок вищий. Максимальний результат буде отримано, якщо випало п’ять апельсинів.

     Однак найвищий коефіцієнт можна отримати лише в тому випадку, якщо на екрані раптом виявилося п’ять логотипів Fruit Cocktail. В такому випадку, показник виросте на 5000 очок! Крім того, даний символ в цій грі замінює інші комбінації, яких вам не вистачає до виграшу.

     Що ж стосується символу полуниці, то у нього також є своя специфіка. Завдяки полуниці, ви зможете зіграти призову гру. Вам потрібно дочекатися, коли на трьох барабанах випадуть символи, причому барабани ці крутяться, незалежно від бажання гравця. Випадають також інші коефіцієнти, що підвищують множник в найширших межах.

     Для шанувальників справжнього ризику, передбачена гра на удачу — автомат відкриє випадкову карту, а потім вам потрібно тягнути свою з трьох запропонованих. Якщо пощастить, карта виявиться старше тієї, що була відкрита перед вами. В такому випадку, виграш подвоюється, що приносить гравцеві максимально можливе задоволення!

     Грайте, і вам неодмінно пощастить в цій неймовірно захоплюючій розвазі! Також ви можете скачати ігрові автомати ягідки без смс.