Exposure Blackjack онлайн


Зміст:

Грати в «Exposure Blackjack» онлайн безкоштовно.

ігровий автомат Exposure BlackjackПро достоїнства блек джека можна говорити годинами. Різноманітність варіацій гри ( ігрові автомати «BlackJack Switch» , «American BlackJack »), динамічний геймплей, прості правила і щедрі виплати. Саме тому автомати, присвячені цій карткової грі ніколи не простоюють. Високий попит призвів до розширення пропозицій і появи нових версій гри з єдиною основою, але зі своїми нюансами.
В ігровому автоматі «Exposure Blackjack» від NetEnt прекрасно все — бездоганна графіка, органічне звуковий супровід, що забезпечує ефект присутності. Якщо ви граєте вперше, запускайте демо слота. Демоверсія є повним аналогом стандартної. Будьте впевнені, ті інструменти, які показали високу ефективність у грі на «фантики», не підведуть вас і в ставках на гроші.

Опис геймплея.

Розробники ігрового автомата «Exposure Blackjack» зробили ставку на прості правила і щедрі виплати. Головне завдання гравця — зібрати комбінацію вартістю 21 очко або максимально близьку до цієї цифри значення, але не допустивши при цьому перебір. Перебір очок означає перемогу дилера і програш гравця. Для більших виплат доведеться постаратися і зібрати комбінацію, що складається з туза і будь-якої карти-картинки.
Підрахунок ігрових очок ведеться традиційним способом.
· Карти від двійки до десятки — відповідно дають від 2 до 10 очок.
· Туз — 1 або 11 (11 поки загальна сума не більше 21, далі 1).
· Карти-картинки — валет, дама, король стоять 10 очок.
Відмітна особливість цієї версії блек джека — відкритість. Карти, які отримують дилер і гемблер відразу відкриваються, а значить у останнього є маса можливостей для маневрів.

Ставки і виплати.

Грати в Exposure BlackjackВсі виграші на автоматі оплачуються за схемою 1: 1. Розіграш прогресивного джек поту правилами не передбачено, що звільняє гравця від примусового відрахування комісії в загальний банк після кожної ставки.
Зверніть увагу, що поєднання карт, яке називається блек джек, передбачає два варіанти оплати.
1. Подібне поєднання в ігровому процесі, оплачується в співвідношенні 1: 1.
2. При першій роздачі коефіцієнт складе 2: 1.
Крім основної ставки у гравця є можливість поставити на кін додаткову суму грошей. Правда, є важлива умова — після першої здачі карт вартість комбінації повинна досягати 11, 10 або 9 очок.