Класичні ігрові автомати джокер сподобаються всім любителям старих добрих одноруких бандитів. Класика буде актуальна завжди. І тому «Джокер» користується величезною популярністю абсолютно у всіх гемблерів. Якщо вам сподобається цей автомат, то можливо вам також сподобається в покер ігрові автомати грати на гроші і безкоштовно у нас на сайті.


   Унікальне оформлення і незвичайні технічні особливості

   «Джокер» — апарат унікальний. На це звертаєш увагу відразу ж, як починаєш знайомитися з ним. В першу чергу, варто відзначити незвичайний зовнішній вигляд слот-машини. Справа в тому, що у Джокера … відразу два ігрових екрани! На кожному екрані — три барабана. Нижня частина задіяна в звичайному режимі, а верхня активується, коли емулятор переходить в супер режим. Кількість ліній, що беруть участь в ігровому процесі, дорівнює п’яти. Якщо ви вважаєте себе відчайдушним гемблером, сміливо робіть високі ставки — можете зірвати прогресивний джекпот.

   Символи

   Ностальгуючі гемблери зможуть насолодитися класичною символікою: джокерами, сімками, кавунами, апельсинками, сливами, дзвіночками. За часів класичних одноруких бандитів фрукти були фактично єдиною темою. Часи змінилися. До уваги гемблерів сьогодні представлені ігрові машини з різними тематиками і символами. Однак ніщо не здатне замінити класику. Крутіть барабани Джокера — згадуйте про свої перші виграші з посмішкою. Подробиці про коефіцієнти переможних виграшів ви можете дізнатися, переглянувши спеціальну таблицю виплат.

   Робіть ваші ставки!

   На нижньому екрані ви можете робити ставки розміром від десяти до двадцяти кредитів. Коли перейдете в супергру, то шанси на солідний виграш підвищаться. На одне обертання барабанів допустимі ставки від двадцяти до двохсот кредитів. Якщо на середньому барабані випаде комбінація з джокерів, то радійте — виграш складе від ста до 2000 монет. Джокер, крім того, дуже симпатичний символ. Веселий усміхнений клоун не тільки дуже щедрий, але і, судячи з вигляду, — добрий.

   Демо онлайн

   Хочете спробувати свої сили, але боїтеся програти в пух і порох? Женіть геть страх і сумніви! Адже ніхто не змушує вас ризикувати мільйонами. Тим більше, що на нашому партнерському сайті ігровий апарат «Джокер» доступний в безкоштовному демо-режимі. Робіть віртуальні ставки і вигравайте / програвайте такі ж віртуальні гроші! Гуру гемблінгу перед тим як почати серйозну гру, завжди проводять розвідку «боєм», аналізують і вивчають обраний емулятор. І тільки потім вирішують — будуть вони «працювати» з цим слотом або знайдуть інший.