Ігровий автомат Doom of Dead — онлайн слот формату 5х3 з десятьма завжди активними лініями виплат і серією бонусних опцій.

Зміст:

Doom of Dead: в пошуках скарбів фараонів.

слот Doom of dead

Нова розробка від компанії Play’n go присвячена пригодам Кейт Уайлд, талановитої дочки Річа Уайлда. Надихнувшись пошуками легендарного щита Афіни разом з батьком, дівчина відправляється в Єгипет на пошуки скарбів фараонів. Містичні піраміди, дивовижні відкриття і довгоочікувані стародавні артефакти!
Інтерфейс ігрового автомата Doom of Dead інтуїтивний, а дизайн дуже схожий на стиль оформлення попередніх слотів цієї серії від Play’n go. Дія відбувається всередині піраміди. У центрі 5 вертикальних барабанів. Нижче панель управління ігровим автоматом, де в центрі розташовані кнопки для настройки ставки, а з боків — клавіші управління грою.

Грати онлайн безкоштовно.

 

Щоб запустити гру на ігрові фантики необхідно активувати демо-режим. Після цього всі ставки, як, власне, і виплати будуть здійснюватися в віртуальних демо-кредитах. Стартовий капітал залежить від налаштувань автомата і можливостей онлайн казино. Як правило, діапазон ставок широкий — від 0,1 до 10 євро на лінію. Що стосується опціонала гри, то він досить базовий.
• Дев’ять тематичних символів. • Розширюється Wild і Scatter.
• Free Spins зі спеціальним бонусним символом.
Виграшні комбінації утворюються з однакових картинок і зчитуються зліва направо. А сума підсумкового виграшу розраховується на основі поточної ставки і призових коефіцієнтів.

Виплати і символи.

Коефіцієнти виплат змінюються в міру збільшення або зниження ставки. Якщо на кону максимальна ігрова ставка, можна розраховувати на великий виграш.
• Карткові піктограми оплачуються мінімально — 2.00-30.00 за три-п’ять картинок.
• Жук скарабей — 2.00-75.00 за два-п’ять символів.
• Анубіс — єгипетське божество в образі чорного пса — 2.00-100.00.
• Гробниця єгипетського фараона — 2.00.-250.00.
• Головна героїня — Кейт — 1000.00 за п’ять зображень.
Розіграш джек-поту правилами не передбачено.

Призові опції емулятора.

Бонусні символи на ігровому автоматі Doom of Dead випадають рідше.
Scatter — компас. Три і більше Скаттер на першому, третьому і п’ятому барабанах одночасно активують серію з десяти Free Spins і приносять гравцеві збільшення ставки в х20 раз. Перед початком безкоштовних спинив рандомно вибирається Expanding Symbol, який в ході спинив розширюється по вертикалі і збільшує поточну ставку до х5000 раз.
Wild — мумії — символ-замінник. З’являючись на екрані слота, він змінює картинки на лініях виплат, поширюється на всю вертикаль автомата і значно збільшує підсумковий виграш.