Обережно, ви потрапили в карантинну зону! Тут високий ризик підхопити вірус божевілля, але далеко не в поганому сенсі цього слова, а в самому прекрасному. Веселощі і радість, безтурботність і важка млість, тихий шум прибою і неяскраве світло західного сонця — ось, що чекає вас. Будьте пильні, вірус настільки сильний, що небезпечний не тільки для людей, а й для фруктів. сьогодні ігрові автомати crazy fruits безкоштовно перенесуть вас на далекий острів з піщаними пляжами, а його незвичайні, злегка божевільні жителі ніяк не дочекаються вашого прибуття.


   Безтурботні фрукти-аборигени зустрінуть вас на п’яти барабанах. Вони настільки доброзичливі по відношенню до своїх гостей, що дають можливість грати відразу на двадцяти лініях. На кожну з них можна поставити до п’ятдесяти кредитів. В цілому максимальна ставка дорівнює одній тисячі. А мінімальна — одній десятій кредиту. Вишеньки-близнючки при грі на найбільшій ставці подарують геймеру не більше семи з половиною тисяч кредитів. Чудний Кавун, у якого від задоволення очі стали поглядати в різні боки, принесе вже близько дванадцяти з половиною тисяч. Пан Лимон з добродушною усмішкою дасть вам двадцять тисяч. Мадам Слива з бешкетним поглядом щедро нагородить гравця п’ятдесятьма тисячами кредитів. Але найщедріший житель острова — це юний хлопчина Манго. Зустрінете на своєму шляху таких п’ять штук, і отримаєте цілих сто двадцять п’ять тисяч кредитів. Запримітили серед фруктів Яблуко у величезних черевиках? Це ваш друг — wild-символ. Він прийшов допомогти отримати якомога більше подарунків, собою він замінить відсутнього жителя острова і закінчить лінію.

   Ви зараз граєте в ігровий автомат божевільні фрукти онлайн? Тоді згадайте, що ви перебуваєте на острові і припиніть лінуватись. Як ви дивитеся на те, щоб покататися по хвилях з відважним ловеласом бананом? Цей хлопець знає, як осідлати хвилю. Причому робить він це легко і безтурботно. Він здатний напрочуд легко піднятися практично під самі небеса, а потім плавно виплисти на берег в оточенні піни морської і вручити вам п’ятдесят тисяч кредитів. Всі дари, принесені вам, можна збільшити вдвічі. Для цього потрібно наважитися на невеликий ризик і вгадати, що зараз випаде: червоне або чорне. Ця гра створена, щоб приносити задоволення і заспокоєння, тому не турбуйтеся, якщо щось не вийшло. Побачили три бонусних символи з острів’янами? Тоді готуйтеся до бонусної грі. Просто відкривайте вподобані віконця і збирайте грошовий урожай.

   Будь-якому шанувальнику розслабляючого відпочинку потрібно крейзі фрут скачати. Такого приємного проведення часу у вас ще точно не було. Так що розслабтеся і дайте прибою винести вас до берегу чудового острова, який населяють божевільні фрукти.