Небачені раніше можливості в ігровому автоматі «Caribbean Blackjack».


Как грати в «Caribbean Blackjack»?

Карибський блекджекЦей різновид блэк джека здатний здивувати своїми можливостями навіть бувалих гравців, що вже випробували ігрові автомати «Американський блэкджек», «BlackJack Switch» и «Spanish Blackjack». Ряд доповнень до звичних правил робить гру більше захоплюючою і динамічною. Головна відмінність в тому, що на ігровому автоматі «Caribbean Blackjack» онлайн не існує поняття комбінації блэк джека. Туз має єдине значення — 1 очко, тому, щоб виграти, знадобиться не менше трьох карт. Гра ведеться на колоді з 52 карт, а для ставок доступно відразу три бокси. Гравець робить ставку в діапазоні від 0.02 до 500 фішок, клікає на клавішу «Грати» і дилер здає по дві карти в кожну руку. Аналогічна кількість карт круп’є бере собі. Одну з карт він відразу відкриває.

Система виплат.

Як і в класичній версії, щоб виграти в ігровий автомат «Caribbean Blackjack» досить набрати 21 очко або просто більше окулярів чим у дилера. Але, якщо сума номіналів перевищує 21 окулярів гравцеві зараховується поразка. Варіантів розвитку ігрової ситуації може бути декілька. · Якщо дилер дістав туз, гравець може застрахуватися. Виплати по страховці в карибському блэк джеке в цьому випадку будуть розраховані за схемою 9: 1. · Будь-яку пару карт, у тому числі непарні символи можна розділити, зробити спліт. В цьому випадку гра на автоматі умовно ведеться з двох рук з подвоєнням ставок.
· Передати хід допустимо у будь-який момент, коли у гравця достатня кількість карт.
· На будь-якій стадії набору карт ставку допустимо подвоїти, зробити дабл. Підвищуючи ставку, гравець може надалі розраховувати на один додатковий ігровий хід. Незалежно від результату, сет завершиться з передачею ходу.
· І нарешті, завжди можна здатися, якщо все йде не так, як планувалося! Вірогідність виграшу на безкоштовному автоматі «Caribbean Blackjack» залежить від підрахунку шансів і вибраної тактики. Якщо розраховуєте на реальні виплати реєструйтеся в онлайн казино і грайте на гроші.