Ностальгуєте за лихими 90-ми роками? Не потрібно винаходити машину часу — не факт, що зробивши фантастичну подорож, ви взагалі повернетеся в рідний час живим і неушкодженим. Альтернативний і повністю безпечний варіант — ігровий емулятор «Братва», завдяки якому ви з головою поринете в атмосферу відчайдушних 90-их. У той час на вулицях творилися свавілля і беззаконня, народ жебракував, а окремі люди ставали мільйонерами, випивши на брудершафт з президентом.

Емулятор поступово починає перетворюватися в раритет, а про розробників і зовсім вже давно нічого не чути. Але це не заважає слоту залишатися по-справжньому цікавим, захоплюючим і ефективним в грошовому плані ігровим автоматом, що не гірший, ніж набагато більш популярні ігрові автомати піраміда. Сміливо крутите барабани, і не бійтеся потрапити під бандитські кулі — адже все, що відбувається на барабані — віртуальне, і ніяких наслідків для здоров’я не буде. Йти на «блатні» розборки також не рекомендується без бойової підготовки. Перед тим, як почати гру на гроші, спробуйте сили в демонстраційному режимі. Ігрові автомати грати безкоштовно братва в демо можна на нашому партнерському сайті. Крутите барабани за віртуальні кредити. Ви нічого не програєте і не виграєте. Зате зрозумієте специфічні особливості «лихого» однорукого бандита, і покажите де раки зимують віртуальним кримінальним авторитетам.

   Технічні особливості відеослоту

   Ігровий автомат володіє п’ятьма барабанами. Кількість ліній — 9. Отже, гра починається. Для початку виберіть розмір ставки. Потім — кількість ліній, які будуть активні під час «бандитської розборки». Діапазон ставки — від одного до десяти кредитів. Шансів на «лаве» (прибуток, в перекладі з блатної мови) буде більше, якщо ви будете робити солідні ставки і задієте лінії по максимуму.
Максимальна загальна ставка дорівнює 210 кредитам. Найбільший виграш в ігрові автомати – 100000 кредитів.
   Символи емулятора повністю відповідають лихому часу. На барабанах крутяться страхітливі пики блатних, наручники, пістолети, біти, доблесні служителі закону, уазіки і т.д. Фантазер по натурі? Тоді ви легко відтворите в голові захоплюючий сюжет з перестрілками, гонитвою і злочинними інтригами між мафіозними кланами. В емуляторі є дикий символ — Джокер. Він замінює майже все символи за винятком Скаттер і бонусного значка. Бандитське життя — рулетка. Тому творці і вирішили зробити цей символ скаттером. Якщо на барабанах емулятора випаде рулетка, то ставка, зроблена гемблером, примножиться.

   Бонусна игра

   У такого екстравагантного слоту — цікава бонусна гра, яка запускається в разі, якщо на екрані випаде або пика бандита в кепці, або мордочка бандита в бейсболці. Це вам не стандартні бонуси, бачені вами раніше при грі в безкоштовні ігрові автомати жаба.
   Перша гра називається «Бандити». У ній вам потрібно постаратися вгадати в якій шкатулці знаходяться гроші. Вгадаєте — виграєте і збагатитеся. Чи не вгадаєте — залишитеся з носом.
В іншій бонусної грі — «Злодії», вам доведеться спробувати свої сили в якості грабіжника. Ваш вибір представлено п’ять «прибуткових» містечок: банк, магазин, офіс, казино і навіть пивний кіоск. Чотири будівлі ви обчистили без проблем і зберете виграші. А ось в п’ятому вас чекає поліцейська облава. Зрозуміло, якщо вас схоплять, то ви потрапите до в’язниці і залишитеся ні з чим.