Яскравий ігровий автомат BlackJack Switch


Опис відео-слота

ігровий автомат blackjack switchІгровий автомат «BlackJack Switch» — варіація на тему американського блек джека . Розробники доклали максимум зусиль, щоб створити стильний дизайн, підібрати ідеальне звуковий супровід. У вас ще буде можливість оцінити їх старання, а поки пропонуємо розібратися з начинкою слота.
У грі використовується вісім стандартних ігрових колод. У кожній по 52 карти без джокерів. Роздача карт йде в дві руки. В ході гри гемблер має право змінювати карти, створюючи призові комбінації, прораховувати ходи наперед, орієнтуючись на відкриту карту дилера. Щоб виграти досить зібрати комбінацію вартістю 21 очко, але не більше. Що стосується суми виграшу, то вона, як і на більшості подібних автоматах онлайн — «Exposure Blackjack» , «3 Card Blackjack» -залежить від розміру ставки.

Правила ігрового автомата «BlackJack Switch».

blackjack switch гра Щоб зібрати виграшну комбінацію гравцеві важливо знати принципи, за якими нараховуються очки. На щастя, тут немає нічого складного.
· Карти від двох до десяти відповідають своєму номіналу.
· Карти-картинки — валет, дама, король стоять 10 очок.
· Туз максимально цінний символ. За нього гравець отримує 11 очок.
Для заміни карт досить натиснути на клавішу «Змінити». Аналізуючи ігрову ситуацію гемблер може добирати карти, використовуючи кнопку «Ще карту». Для завершення добору передбачена клавіша «Стоп».
Крім того, у гравця є привілей подвоїти первісну ставку. Якщо в комбінації набирається дві однакові карти, за допомогою функції «Підрозділи карт», ставку можна поділити на дві частини. Кожна комбінація гравця порівнюється з комбінацією дилера і, якщо в останнього вона вище, гемблер програє.

Виплати і бонуси.


Виплати на автоматі «BlackJack Switch» нараховуються за коефіцієнтами.
·Стандартний бокс — 1: 1.
· Блек Джек — 1: 1.
· Страховка — 2: 1.
За бажанням гравець може скористатися бонусної ставкою Super Match, при цьому не має значення, грає він онлайн на гроші або в безкоштовному демо-режимі. Особливість цієї ставки в тому, що виграш, як і програш гравця вирішується виключно по першій здачі, в якій дилер роздає по 2 карти. Щоб активувати ставку клікніть по фішці з обраним номіналом і на сектор ігрового поля. Номінал бонусної ставки Super Match не повинен перевищувати розмір основної ставки.