Baccarat — ігровий автомат з шляхетним походженням


Загальний опис відео-слота.
«Baccarat» — це автомат, карткова онлайн гра, де використовується шість стандартних карткових колод без джокерів . Карти перемішуються перед кожною здачею. Мета гри — зробити правильну ставку на гравця, круп’є або нічию. Номінал ставки в різних казино може відрізнятися, тому, орієнтуючись на свої можливості, вибирайте оптимальний гральний заклад.
Як тільки гемблер робить ставку круп’є здає по дві карти собі і гравцеві. У ряді випадків здається ще одна, третя карта. Тільки після цього карти аналізуються і визначається переможець. Якщо їм став той, на кого ви поставили, час відкривати шампанське — ви виграли!
баккара Щоб визначити вартість зібраної комбінації важливо знати правила, за якими нараховуються очки, особливо, якщо граєте вперше. так:
· Тузи в руці, на відміну від блек джека тут принесуть гравцеві тільки 1 очко;
· 10, J, Q, K, A — 0 ігрових очок;
· Інші карти оплачуються відповідно до свого номіналу.
Масті при підрахунку очок не мають значення. Зверніть увагу, що в разі отримання двозначного числа зараховується тільки остання цифра. Якщо на одній руці ви набрали 13 очок на ігровий рахунок надійде тільки останній показник — 3.

Особливості гри «Baccarat».
Щоб розуміти суму потенційних виплат гравцеві важливо запам’ятати коефіцієнти, за якими розраховуються виплати на безкоштовному ігровому автоматі «Baccarat» онлайн.
· Якщо гравець ставить на себе і виграє, то забирає подвійний еквівалент зробленої ставки.
· Коли зіграла ставка на круп’є на рахунок гемблера подає подвійна ставка.
· Поставивши на нічию, гравець може розраховувати на виплати 1: 9.
· Якщо трапилася нічия, але гравець на неї не ставив, він просто отримає назад свою ставку.
Зверніть увагу, що з суми виплати за ставкою на круп’є на автоматі стягується комісія 5%.
Ігровий автомат «Baccarat» сподобається і досвідченим гемблер, і початківцям гравцям. Адже все, що потрібно гравцеві, щоб досягти успіху в грі і забезпечити собі солідний виграш — це елементарні навички підрахунку і трохи удачі.