American Black Jack


Опис автомата «American Black Jack».

Блек джек залишається у світовому топі карткових ігор, у тому числі і його американська версія. Принципова відмінність американського блекджека від європейських версій («3 Card Blackjack», «Exposure Blackjack») в тому, що круп’є здає одночасно дві карти, одна при цьому викладається сорочкою вгору.американський блекджекРоздача проходить до початку набору карт гравцями. Існує ще ряд правив, які важливо знати, якщо ви граєте в американський блякнув джек уперше.
· Набір ігрових карт припиняється на 17.
· Виплати здійснюються за схемою 3: 2.
· Дабл можна зробити на будь-яких двох картах, спліт до трьох разів, але спліт тузів робиться лише один раз.
· При відкритому тузі у дилера гемблер може отримати страховку від блэк джека на суму до половини ставки, яка оплачується 2 : 1.
· На боксах, утворених в результаті сплита, не може бути блэк джека. Гра онлайн розпочинається з вибору ставки в діапазоні.
· 1-300.
· 5-500.
· 10-1500.
На ігровому автоматі «American Black Jack» робити ставки можна відразу на п’яти боксах, при цьому сума ставка на кожному боксі може бути абсолютно різною.

Виплати.

Сенс гри на автоматі полягає в тому, щоб зібрати двадцять одно очко або максимальне близьке значення. Ви набираєте карти доки їх загальна вартість комбінацію полягає в тому, щоб зібрати комбінацію, що налічує 21 ігрове очко. Зверніть увагу, що одні і ті ж карти у виграшній комбінації можуть «коштувати» по-різному. · Якщо вартість комбінації не перевищує 21 очка, туз буде рівний одинадцяти. Але, якщо сума карт вище 21, туз прирівнюється до одиниці.
· Карти з картинками — валет, пані, король еквіваленти десяти очкам.
· Що стосується числових карт, то тут все гранично просто. Десятка — десять очок, дев’ятка — дев’ять і так далі по низхідній.
Навіть якщо ви тільки починаєте грати вам знадобляться лічені хвилини, щоб розібратися в правилах ігрового автомата «American Black Jack». Робіть ставки і уважно рахуйте карти!